Jazykové služby

Kvalitní překladatel Praha

Vybírejte překladatele ve svém městě, osobní setkání nebo snadné vyzvednutí zakázky vám může pomoci. Hledejte pod heslem překladatel Praha a naleznete širokou nabídku kvalitních a prověřených překladatelů! Více v Registru překladatelských firem.

Potřebujete překlad smluv?

Překlad smluv vám odborně zajistí překladatelé se znalostí z práva. Pokud vaše smlouva požaduje i ověření, obraťte se přímo na soudního překladatele, který váš dokument zajistí notářské ověření.

Intenzivní jazykový kurz v Ostravě

Kde hledat intenzivní jazykový kurz v Ostravě? Ve vašem městě je hned několik škol, které pořádají jazykové kurzy. Pohodlně a přehledně si na portálu Jazykovky.cz vyberete dle zadaných kritérií ten pravý kurz pro vás.

Firemní jazykový kurz Praha

Potřebujete najít kvalitní a profesionální proveřený firemní jazykový kurz Praha? Vzdělávejte své zaměstnance v jazykových schopnostech, umožněte jim studovat v pracovní době. Zlepšíte jejich sebevědomí i pracovní nasazení.

Výuka angličtiny Praha na míru pro vás

Výuka angličtiny Praha na míru pro všechny jazykové úrovně na Slevykurzu.cz. Vyberte si z široké nabídky individuálních nebo docházkových kurzů přímo ve vašem městě.

Překladatel polštiny

Jaký je pro vás ideální překladatel polštiny? Každý máme vlastní specifické požadavky pro výběr vhodného překladatele. Sledujte rychlost vyhotovení zakázky, cenu za překlad nebo reference. Vše naleznete v Registru překladatelských firem.

Kurz angličtina Brno za skvělou cenu

Potřebujete kurz angličtina Brno na míru vašim požadavkům? Hledjete a vyberte si ten pravý kurz, který vás hodně naučí, vylepší vaši slovní zásobu a zlepší vaši gramatiku. Sledujte aktuální nabídku na portálu Jazykovky.cz.

Kurz španělštiny Brno

Navštivte kurz španělštiny Brno se slevou. Kde ale hledat? Všechny kurzy španělštiny na jednom místě, online na Slevykurzu.cz. Nabízíme kvallitní a prověřené jazykové kurzy v Brně od hned několika různých jazykových škol a lektorů.

Jazykové kurzy němčiny Brno se slevou

Jazykové kurzy němčiny Brno na jednom místě na Slevykurzu.cz. Sledujte aktuální nabídku a vyberte si ten pravý kurz němčiny se slevou!

Tlumočník Praha

Kvalitní tlumočník Praha musí mít vysoký stupeň znalostí překládaného i cílového jazyka. Profesionální tlumočník tlumočí do svého rodného jazyka. Přehled kvalitních tlumočníků v Praze naleznete v Registru překladatelských firem.

Překlady němčiny Praha

Vyberte si osvědčeného překladatele z vašeho města! Kvalitní překlady němčiny Praha a seznam překladatelů a překladatelských agentur naleznete na Registru překladatelských firem.


Nemčina pre začiatočníkov - chceli by ste sa rýcholo naučiťnemecký jazyk? Navštívte jazykovú školu TopEnglish, ktorá vám ponúka výučbu prostredníctvom priamej metódy Die Direkte Methode.

Katalog nehtových studií

  1. Hledáte manikúru?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte manikúru nebo pedikúru ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocené nehtové studio ve svém okolí.

Po návštěvě, zde můžete nehtové studio ohodnotit.

Provozujete nehtové studio a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.nehtycr.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vaší pedikúry nebo manikúry.

Přidejte manikúru nebo pedikúru  zdarma zde.